Jump to content

Olecki75

Modelarz
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Olecki75 last won the day on June 30 2015

Olecki75 had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Zainteresowania
  Lotnictwo, modelarstwo, zoologia, fotografia, żeglarstwo, strzelectwo field target.
 • Imię
  Olek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, w końcu jakieś fotki gdzie MiG się załapał
 2. Bitwa o Wawel 2019 zaliczona. Podziękowania dla organizatorów od IKARA za mile spędzony czas. Pogoda dopisała, przeniesienie zawodów było dobrym pomysłem. Gratulacje dla zwycięzców. Kilka fotek. Niestety tak się złożyło, że są tylko WWI bo w WW II albo latałem albo sędziowałem: https://photos.app.goo.gl/2BDJVMs88JzYpsqQ6
 3. Dzięki, właśnie o takie knify mi chodziło. Zaraz sprawdzę czy w ogóle coś przeskoczyło.
 4. Temat o remoncie więc pewnie silnik był rozbierany. Tu mam pytanie jak po ewentualnym złożeniu ustawia się w tym silniku rozrząd? Coś haczyło mi w nowym silniku i odkręciłem klapkę (52715) do rozrządu a w klapce było łożysko i zanim się zorientowałem przekręciłem wałem i teraz nie mam pewności czy coś nie przeskoczyło.
 5. Link nie działa, brak dostępu :angry:
 6. Zarówno twoja jak i propozycja kolegi ssuchy wydają się dobre ale właśnie miałem pisać, że trzeba na średnicę wału uważać bo może być problem z mocowaniem śmigła (prerabiałem to z najmniejszym REDOXEM jak chciałem do patyczaków go zaadoptować). Trzeba by przejrzeć oferty silników do mini-qudrocopterów.
 7. Piękny modelik, kawał dobrej roboty. Co do silnika to może coś takiego: https://www.banggood.com/DYS-D1410-4000KV-3500KV-2S-Micro-5g-Mini-Brushless-Motor-p-993815.html?rmmds=category&ID=47981&cur_warehouse=CN
 8. Mam jednego DancingWinga. Strasznie toporne a zarazem wiotkie to jest. Miał ważyć około 200g a wyszedł koło 300g a starałem się zrobić go bardzo lekko.
 9. Kilka fotek z zawodów: https://photos.app.goo.gl/uhxz3YKv8as8fhBr8
 10. Wieczorem byliśmy na liście a teraz nas nie ma?
 11. Kupuje w tym sklepie od początku jego istnienia jak jeszcze był stacjonarny w Mysłowicach i zawsze byłem zadowolony. Niestety ostatnio również miałem jazdę z adresami. Mam tam wpisane 2 - praca i domowy. Zamówiłem paczkę na dom a przyszło do pracy w godzinach kiedy jeszcze nikogo nie było a kurier, który zawsze w takim przypadku zostawiał paczkę w sklepie przekazał ją do jakiegoś punktu odbioru po drugiej stronie miasta z jakimś tam terminem. Nie miałem czasu odebrać więc paczka do nich wróciła. W końcu otrzymałem telefon z pytaniem co robić więc poprosiłem o ponowną wysyłkę bo się pomylili i nie wysłali gdzie mieli a pani po drugiej stronie stwierdziła, że muszę jeszcze raz za przesyłkę te 15 zł zapłacić bo nie odebrałem i to moja wina. Nie miałem zamiaru płacić i anulowałem to zamówienie. Potem okazało się, że mieli jazdę z systemem i coś przy odzyskiwaniu danych się pofajdało, tak że zarówno dom jak i praca figurowały pod tym samym adresem - pracy a ja na to uwagi nie zwróciłem bo od wielu lat zamawiam raz tu a raz tu i zawsze było dobrze. Mimo wszystko uważam, że ponowna opłata za przesyłkę to zwykłe zgięcie pały.
 12. Olecki75

  F-86 Sabre

  Widziałem go w sobotę - REWELACJA! ! ! ! ! ! Kciuki trzymamy, powodzenia .
 13. Co do budowy silnika od podstaw to można wykorzystać część tajli z turbosprężarki samochodowej: Jednak bez jakiegokolwiek doświadczenia i parku maszynowego to przedsięwzięcie jest bez większych szans. Prędzej napęd warp uda się zbudować.
 14. Zamieszczam kilka fotek z tej zacnej imprezy: https://photos.app.goo.gl/XyeDrzDem3vLCCGu9 Tradycyjnie - podziękowania dla organizatorów oraz gratulacje dla nagrodzonych.
 15. Poszukaj tu: https://www.banggood.com/Wholesale-Attribute-RC-Car-Parts-c-1813-0-1-1-44-0-s-4357v36387_page1.html może znajdziesz coś co spasuje i połatasz sobie dyferka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.