Skocz do zawartości

Tosiek na wzór Ajoo


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego "Tosiek" a nie wiem :). Wzorowałem się na modelu Ajoo oraz model Meloow'a. Wyposażenie :

 

Silnik Znany i lubiany Emax-2822

Regulator Mag8 25A

Pakiet 3s 1050mAh

Odbiornik ar6200

Serwa Tp 9g

Śmigło przycięte 8x4 dokładnie teraz nie wiem ile ma :)

 

 

Kadłub zrobiony ,stateczniki jednak zmienie na usterzenie "V" tak jak to zrobił jeden pan w modelu "Motylek"

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Skrzydła zrobie dwie pary, jedna z wzniosem ,drugie bez z lotkami profil jaki chce dać to Clark Y tak jak to zrobił Meloow. Serwa chce zamotować z boku tak jak to jest zrobione w Fokusie&Easy Starz'e

 

 

CDN.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystko się pomieści :) , wąski kadłub nic tutaj nie przeszkodzi, "belkę" ogonową wzmocnilem dwoma prętami węglowymi oraz przez długość jest listewka sosnowa 3x3 Pozdrawiam

 

 

Edit:

Obciąłem ogon o jakies 5cm ,teraz proporcję pasują

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to styrodur, zostały mi jeszcze parę płyt od Lady, grubość 5mm

 

"belka" kadłuba została skrócona o 5 cm, też mi się to proporcjonalnie długie wydawało, teraz jest ok. Jutro stateczniki i zacznę skrzydła kleić

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Waga teraz wynosi 95g z dwoma serwami 9g. W 400 g mam nadzieje że się zmieszcze :)

 

 

 

@Edit

 

Wczoraj troche poszkrobałem Silnik na miejscu ,jednak zrobiłem nowe usterzenie, "V" mi tu jakoś nie pasowało, w przyszlym tygodniu sroda-piatek zrobię skrzydełka ,w weekend film z oblotem :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.