Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Marcin, mieszkam w Szczecinie.

Smigam tylko modelami poruszajacymi sie po ladzie (jeszcze nie przekonalem sie do modeli latajacych, choc by ze wzgledu na to ze co lata musi upasc no i ktos to musi naprawic a naprawy nie sa tanie)

 

Sprzet jakim dysponuje to modele firmy Thunder Tiger. Niby nie najlepsza i nie najtansza firma ale jak dla mnie to swietny i przemyslany sprzet w rozsadnej cenie ktory jak porownuje do marek takich jak HPI wydaje sie byc niezniszczalny i na dodatek polowe tanszy zarowno w zakupie jak i w naprawach.

 

Monster Truck Thunder Tiger MTA4 s28 (dokladnie to samo co Team Associated - MGT),

Buggy Thunder Tiger EB4-S2 Pro,

BMW M3 Thunder Tiger TS4-N (niestety ten sam co byl w gazetce pare lat temu, i od niego wszystko sie zaczelo)

 

Lubie majsterkowac i na ile pozwala mi na to praca i fundusze poprawiam to i owo w tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.