Skocz do zawartości

ACCUSW 4 - Napięcie wyjściowe


jakuban

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, być może odpowiedź na nie jest oczywista, ale nie dla mnie. Chodzi o ACCUSW 4, a dokładnie o to jaki prąd mamy na wyjściu przy 4 i 5 celach? Instrukcja podaje że "switching voltage" (napięcie przełączenia) przy 4 celach wynosi 3,8 a przy 5 celach 4,25, ale nie wiem czo oznacza to, to samo co napięcie na wyjściu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, być może odpowiedź na nie jest oczywista, ale nie dla mnie. Chodzi o ACCUSW 4, a dokładnie o to jaki prąd mamy na wyjściu przy 4 i 5 celach?

Będę wdzięczny za pomoc.

Witaj. Mógłbym być złośliwy i odpowiedzieć krótko na Twoje pytanie: Prąd stały. :twisted:

Odpowiem jednak dokładniej. W tym urządzeniu nie ma żadnego regulatora napięcia i na wyjściu napięcie jest zbliżone do napięcia podłączonego pakietu głównego. Gdy napięcie tego pakietu spadnie do 3,8V lub 4,25V nastąpi przełączenie na pakiet zapasowy. Tak więc normalnie odbiornik i serwa zasilane są z pierwszego (głównego) pakietu, gdy ten się rozładuje/spadnie w nim napięcie, podłączony zostanie drugi (zapasowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.