Skocz do zawartości

Szybowiec 110cm za 71 złotych.


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając modele na www.alibaba.com trafiłem na ofertę z Polski. http://www.alibaba.com/product-free/10257328/Graffiti_Rc_Glider.html Cena ot 25$, co przy dzisiejszym kursie daje nam 71 złotych. Ofertę wystawiło Gama service, czyli prawdopodobnie mielecki sklep modelarski Gamahobby. Obejrzałem ich ofertę szybowców i nie znalazłem takiego, a najtańszy kosztuje chyba około 125 złotych. Oferta chyba niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Ja mieszkam w Mielcu , mogę się dowiedzieć coś o tym modelu jeżeli Cię to bardzo interesuje. Jest to model z produkcji SAU , teraz chyba już nie produkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mieszkam w Mielcu , mogę się dowiedzieć coś o tym modelu jeżeli Cię to bardzo interesuje. Jest to model z produkcji SAU , teraz chyba już nie produkowane.

Aż tak mnie to nie ciekawi. Cena tylko mnie zainteresowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S.A.U. mieli robić graffitki z lotkami i dźwigarem z węgla , zapowiadało się super...

Miałem kilka płatów graffita i nauczyłem się nim latać.

Szkoda , że produkcja ucichła bo modele prezentowały b.dobry stosunek jakości do ceny. Co ważne, były łatwe w montażu i latały poprawne dając szanse nauczyć się latać bez urazowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Byłem dziś i się zapytałem. Niestety ten model był wystawiony do sprzedaży 3 lata temu. Serwis alibaba nie usuwa automatycznie aukcji. TAK więc teraz już go nie ma w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.