Skocz do zawartości

budowa modelu rwd 5 -a w zasadzie o zakupach w HK


kumza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a na ten silnik co mi podałes zamontuje prop saver ?

Tak, szukaj piasty na 3 mm.

a bateria mogła by byc 1500 ?? bedzie lzejszy model

To jest trener, większa waga na niego (przy tym silniku) aż tak nie wpłynie. Różnica 100gram jest niewielka, a polatasz dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie po chciałem zweryfikowac karte z paypal i przy weryfikacji wyskoczyło mi

"Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową." i co nie moge przelac kasy :(:( co zrobic ?

 

 

a karta to visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przez internet przelewasz na paypala.

JAk pamiętam musisz na swojej stronie wq paypalu kliknąć na dodaj środki. Bęedziess miał podane dane (nazwa nr. konta ...). Wtedy na stronie banku musisz dac na nie przelew. Albo pójść do banku i tam zlecić przelew na dane z paypala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.