Skocz do zawartości

Zespół muzyczny "Keytronic"


Mortez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś pół roku temu założyłem Zespół muzyczny w składzie 3-osobowym . gramy na zabawach różnego typu,osiemnastkach wieczorkach itp. jeżeli jest ktoś na forum z wielkopolski a potrzebowałby super taniego i w pełni profesjonalny zespół muzyczny to zapraszam www.keytronic.dbv.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proponuję zmienić strone. Zamiast PHP-Fusion polecam użyć darmowych i gotowych layoutów CSS. Myślę, że strona będzie wyglądać okazalej.

 

Co prawda stracimy takie funkcje jak shoutbox, system użytkowników itp. , lecz klienci i tak będą kontaktować się z Wami poprzez e-mail.

 

Mateusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ściągnąć wybrany layout np. stąd : http://www.free-css-templates.com .

Po pobraniu plików należy porobić podstrony(trochę html'a(naprawdę niewiele)).

Kupić serwer bądź stworzyć Go na jakimś darmowym serwisie. Następnie należy wrzucić pliki na FTP poprzez Total Commander, i cieszyć się z pięknej strony :)

 

Oczywiście warto wykupić sobie domene .pl lub coś koło tego.

 

Mateusz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.