Skocz do zawartości

Reset mx-12 Graupnera


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisałem swego czasu o problemie z trymerem w mx-12 ale teraz nie ma tego postu więc pisze nowy :) .

Przypomnienie problemu: Jeden z trymerów nie zmienia położenia serwa tz.(nie trymuje :wink: ) ale w aparaturze zmienia się położenie na wyświetlaczu(wskaźnika trymera) i dźwięki wydawane są prawidłowo . Dziwna sprawa bo sprawdzałem na trzech odbiornikach pięciu serwach i zawsze tak samo- w modelu nie ma reakcji, mówiono żeby przedmuchać to też zrobiłem i nic. Ostatnio pomyślałem że zmienię mode- w ten sposób wyeliminuje możliwość uszkodzenia mechanicznego trymera i tak też się stało w raz ze zmianą modu problem z jednym trymerem przeszedł na nowy kanał odpowiedni dla danego modu.

Więc wnioskuje że albo coś się w programie podziało albo ja zmieniłem coś w ustawieniach, jednak stworzyłem całkiem nowy "model" w programie i było tak samo.

 

I teraz moje pytanie czy zna ktoś jakiś sposób lub skrót przycisków który przywróci mi mx-12 do domyślnego stanu.

Myślałem o wyjęciu bateryjki podtrzymującej pamięć ale znajomy zdecydowanie mi odradził mówiąc że system padnie i nic już nie poradzę

 

Liczę na waszą pomoc bo sezon blisko a aparatura musi być w pełni sprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ale szczerze przyznam myślałem że wystarczy coś wcisnąć :mrgreen:

A w takim wypadku poszukam kogoś kto się tym zajmuje i mi to zrobi bo ja wolę nie ryzykować :?

jeszcze raz dzięki ale jak by ktoś miał inny pomysł chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.