Skocz do zawartości

Tower pro MG90S czy Turnigy MG90S??


Robert.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy warto dołożyć do serw Tower pro w Polsce - około 30 zł za sztuke czy lepiej kupić Turnigy za 5 $. Nie chodzi mi o kupowanie patrząc na stosunek jakość/cena tylko o jakość, o to czy jest aż tak duża różnica między tymi serwami w jakości jak wskazuje na to cena czy to to samo? A może Hextronik MG-14? Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam nad podobną alternatywą dla MG-90. Z zewnątrz to to samo, tylko naklejka inna. Parametry i wymiary się zgadzają. Pasowało by tylko jeszcze je rozebrać i porównać czy w środku ten sam zespół gra muzykę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam nad podobną alternatywą dla MG-90. Z zewnątrz to to samo, tylko naklejka inna.

Z zewnątrz wyglądają identycznie ale MG90 ma lepsze wykonanie. Specjalnie je kupiłem do tego modelu . Na próbę. Zupełnie inaczej chodzą niż MG-14 z HC. Moment większy. Łożysko jest lepsze. Ciszej i lżej chodzą. No przynajmniej moje ...

Z jednym MG-14 (na 6 które mam) miałem przygodę bo odkleiła się mniejsza zębaka od głównego koła zębatego. Dziwnie się zachowywało - tak jakby złamał się ząb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.