Skocz do zawartości

[P] Zefir 3


tomek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,,, co do planow szybowca Zefir -3 to za duzo nie znajdziesz ale moge dodac moje dwa grosze ,,,, pomiedzy szybowcem -3 i -4 jest mala roznica w krztalcie i wymiarach ( mozna powiedziec ze jest to taka sama konstrukcja ), roznical polega na technologi budowy szybowca gdzie powstala inna waga szybowca i predkosci uzytkowe .Posiadam plany liniowe modelu o rozpietosci 4-ch metrow a i takze wiem ze istnieje numer Maly Modelarz z modelem Zefi-4 z ktorego mozna wykonac dokladne plany i latajacy model , troche odwagi .

 

Przyjemnego dlubani,,,,Sroka .

 

mj551@vp.pl moj adres domowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki. Te plany to masz na papierze czy na komputerze, jak na kompie to proszę prześlij mi je na pocztę samsung@poczta.onet.eu. Z góry dzięki. A tak ap ropo to wszystkie Zefiry powstały w Zakładach Doświadczalnych w Bielsku Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomek ,,planow w wersji elekronicznej z soba nie mam wiec bedziesz musial poczekac jak wroce do domu z wyjazdu a tak na marginesie to ja juz Tobie kilka planow przeslalem a Ty obiecales me sie postarac w wymianie o inne ( ........... ) plany i nic ,wiec tym razem bedziesz musial popracowac .Jak wroce to plany poleca .

 

Przyjemnego dlubania ,,,,, Sroka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś osoby ty mi żadnych planów nie wysyłałeś (dzisiaj sprawdzałem skrzynkę) ani ja ci nie obiecywałem żadnych planów. Jest to 2 post na którym piszę (w pierwszym pytałem się o pipra). A to jest mój pierwszy post w którym proszę o plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,,Tomek , tak masz racje i przepraszam ze pomylilem Ciebie z inna osoba .

Moja oferta z wymiana planow modelu Zefir 4 nadal jest aktualna , acha !! przy okazji

chcialem przypomniec kolegom ze planow modelarskich nie sprzedaje i nie prowadze zadnego chandlu pod tym tematem ,moje zrodlo finansowe jest calkiem inne i nie ma nic

wspolnego z modelarstwem ale z checia sluze pomoca .

 

Przyjemnego dlubania ,,,,, Sroka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,,ali1983" za pomoc, ale mój komp tego nie otwiera do uważa, że jest tam wirus. ,,Sroka" nic się nie stało, że mnie pomyliłeś z kimś innym. A te plany o których pisałeś to zawierają: rozmieszczenie żeber w skrzydle, profil kadłuba i stateczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,,ali1983" za pomoc, ale mój komp tego nie otwiera do uważa, że jest tam wirus. ,,Sroka" nic się nie stało, że mnie pomyliłeś z kimś innym. A te plany o których pisałeś to zawierają: rozmieszczenie żeber w skrzydle, profil kadłuba i stateczników.

Zmień komputer lub antyvirusa, plik jest czysty. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi ,,fischera8" komputer mam dobry tylko antywirus szwankował wymieniłem go na nowego i wszystko jest ok. Dzięki za informacje.

 

,,ali 1983" dzięki za plany kilka rzeczy z tego na pewno wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak tam postepy w realizacji projektu ? Zefir ? ?

Rowniez przymierzylem sie do tej konstrukcji: skala 1:3,5 co daje ok. 5,4m rozpietosci. Przewiduje rowniez naped przy pomocy chowanego pylonu z silnikiem elektrycznym. Jezeli ktorys z kolegow dysponuje rysunkami lub zdjeciami to bylbym bardzo wdzieczny za udostepnienie. Na razie posiadam tylko to, co jest latwo dostepne w internecie.

Oczywiscie przewiduje relacje z budowy na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.