Skocz do zawartości

bms-555mg vs. hs-125mg


CodiJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś już może testował BMS-555MG lub BMS-555DMG z HC?

Wyglądają jak HS-125 (5125). Parametry mają ciekawe.

Tylko jak z centrowaniem, pracą, etc?

Mają takie same przekładnie jak HS?

Ktoś coś może o nich napisać?

Pozdrawiam,

Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pozwolę sobie wrócić do tematu. ostatnio miałem okazję przetestować BMS 555DMG i muszę powiedzieć jedno - jestem rozczarowany.

zastosowanie: lotki i klapy.

Serwo owszem wygląda bardzo ładnie, ale wygląd to nie wszystko. ostanie koło zębate wykonane jest niestety z miernej jakości aluminium, na domiar złego współpracuje z wąskim kołem zębatym wykonanym z twardszego materiału. skutek - najmniejszy błąd przy lądowaniu skutkuje utratą zębów.

u mnie przy normalnym lądowaniu model wykonał nieduży ruch wstecz zawadzając o kępę trawy i po jabłkach...

z opowieści zaś słyszałem, że jednemu z kolegów z Czech w Dingo ośka w miescu przewężenia ukręciła się w czasie lotu!

wnioski:

1. serwo w ogóle nie nadaje się na klapy

2. a już na pewno nie nadaje się do modeli zawodniczych.

zastosowania rekreacyjne i owszem

jeszcze jedna uwaga. wydaje się. że BMS 555DMG, BMS 555MG, Turnigy 555 maja te same zębatki... jeszcze przy cenie 30 baksów za sztukę plus podatki - to moja osobista porażka. ostrzegam więc zastanówcie się dobrze, zanim Chińczyk "rozwiąże" wszystkie Wasze problemy...

ps.

może ktoś jest w stanie wykonać ostatnie koło zębate z metalu? wtedy to serwo miałoby przed sobą otwartą przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.