Skocz do zawartości

Moje Modele EB4 S2,MTA4, TS4, YMAHA SR400 i ....


Agencik_Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Marcin (szczerzej przedtsawialem sie w innym temacie wiec tu sie rozpisywać nie bede.

 

Zacznę od najnowszego modelu na zmajstrowanie ktorego poswiecilem chyba najwiecej czasu

YAMAHA SR400 (PC)

 

YAMAHA SR400 (PC)

 

Kolejny model to Thunder Tiger EB4 S2 Pro nitro jedno biegowy (kupiony glownie do jazdy dla mojej ukochanej bo przeciez samemu ze soba scigac sie nie da)

 

EB4 S2 Pro buggy 1/8 nitro

 

Nastepny to dzieciatko od ktorego zaczynalem przygode z modelarstwem sprzedawany w gazetkach jakiegos wydawnictwa ktore zrobilo na nim majatek sprzedajac go z siedmiokrotna przebitka ceny sklepowej. Sam kupilem go od kogos choc na 30 z 80 numerow gazetki dalem sie naciagnac. Thunder Tiger 1:10 nitro TS4 N BMW M3 z 2 giegowa przekladnia. Czasem troche przy nim majsterkuje. Aktualnie kombinuje jak zrobic z niego buggy bo mam dodatkowe podzespoly na ktorych moge kombinowac nie niszczac pierwowzoru.

 

TS4 N

 

Moje ukochane dzieciatko Thunder Tiger MTA4 s28 nitro monster truck 1:8 (dokladnie to samo autko co Team Associated Monster GT 4.0 tyle ze tansze) Uwielbiam przy nim majstrowac zawsze kiedy mam chwilke i nie majstruje przy czyms w skali 1:1 lub jakims komputerze ;)

 

MTA4 S28 (MGT 4.0)

 

Mam jeszcze GERMAN PANTHER 1:18 elektryk i jakies malutkie autko 1:26 ktore nie bardzo wiem do czego sie nadaje po za zabijaniem nudy na podlodze i sciganiu fretki :)

Oba wspomniane i nie prezentowane modele da sie spotkac gdzies w w/w albumach.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.