Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Gość komar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Michał, mam 25 lat i obecnie pracuję w Warszawie, moje uzależnienie modelarstwem lotniczym trwa od 6 roku życia. Począwszy od jaskółek, fawority, fiesty i wielu innych obecnie robię makiety moich ulubionych samolotów, czyli myśliwców z okresu WWII.

 

Z uwagi na okres studiów, zawiesiłem swoje działania na okres 5 lat i dopiero od około pół roku z powrotem powróciłem do mojego starego Hobby :)

Obecnie kończę Spitfire'a z DeAgostini z niewielkimi przeróbkami własnymi. W planach mam F4U i Bf 109 w skali 1:5.

 

Fascynuje się kulturą Japońską więc gdyby ktoś posiadał lub miał namiar na kogo kolwiek kto posiada PLANY Mitsubishi Zero to proszę o kontakt, będę niezmiernie wdzieczny za pomoc i postaram się odwdzięczyć ciekawymi planami.

 

Ogólnikowo z zainteresowań, wykształcenia i zawodu jestem tzw. informatykiem a dokładniej Adminem sieci, z innych zainteresowań mogę wymienić elektronike, robotyke, militarystyke. Moje ulubione kolory to czarny, czerwony, niebieski, biały i zielony, na pytanie z kim chciałbym spędzić życie na bezludnej wyspie odpowiedział bym że z Jessica Alba oraz Sasaki Nozomi :)

 

Mam nadzieję że moje dotychczasowe doświadczenie i wiedza na coś się przyda i wniosę coś pożytecznego w życie tego forum.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Michał - aka "komar"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.