Jump to content

Witam serdecznie


Guest komar

Recommended Posts

Guest komar

Mam na imię Michał, mam 25 lat i obecnie pracuję w Warszawie, moje uzależnienie modelarstwem lotniczym trwa od 6 roku życia. Począwszy od jaskółek, fawority, fiesty i wielu innych obecnie robię makiety moich ulubionych samolotów, czyli myśliwców z okresu WWII.

 

Z uwagi na okres studiów, zawiesiłem swoje działania na okres 5 lat i dopiero od około pół roku z powrotem powróciłem do mojego starego Hobby :)

Obecnie kończę Spitfire'a z DeAgostini z niewielkimi przeróbkami własnymi. W planach mam F4U i Bf 109 w skali 1:5.

 

Fascynuje się kulturą Japońską więc gdyby ktoś posiadał lub miał namiar na kogo kolwiek kto posiada PLANY Mitsubishi Zero to proszę o kontakt, będę niezmiernie wdzieczny za pomoc i postaram się odwdzięczyć ciekawymi planami.

 

Ogólnikowo z zainteresowań, wykształcenia i zawodu jestem tzw. informatykiem a dokładniej Adminem sieci, z innych zainteresowań mogę wymienić elektronike, robotyke, militarystyke. Moje ulubione kolory to czarny, czerwony, niebieski, biały i zielony, na pytanie z kim chciałbym spędzić życie na bezludnej wyspie odpowiedział bym że z Jessica Alba oraz Sasaki Nozomi :)

 

Mam nadzieję że moje dotychczasowe doświadczenie i wiedza na coś się przyda i wniosę coś pożytecznego w życie tego forum.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Michał - aka "komar"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.