Skocz do zawartości

Problem z pakietem 3s


mizuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu kupiłem w hk pakiet turnigy 2200 3s, do tej pory ładowałem go accucellem 6, i po każdym ładowaniu napięcia na poszczególnych celach wynosiły 4.20V, niestety wczoraj przez nieuwagę strąciłem pakiet z wysokości ok 1m na dywan, nie zauważyłem żadnych uszkodzeń mechanicznych i zlekceważyłem to zdarzenie. Po kilku godzinach podłączyłem pakiet do samolotu, jednakże silnik miał bardzo niskie obroty, po zmierzeniu napięć, 1 cela miała bardzo niskie napięcie około 3V , pozostałe 4.16V. Ładując pakiet, po 30minutach napięcia wynoszą 4.20 , 4.20 , 3.71 i napięcie ostatniej celi nie rośnie. I tu nasuwa się pytanie, co jest nie tak?, czy istnieje możliwość naprawy pakietu czy pozostaje przerobienie na 2s?.

Zdjęcia pakietu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

A próbowałeś go tylko i jedynie balansować? bez ładowania.

Jak nie to spróbuj,

Pakiet wygląda dobrze, przynajmniej z wyglądu.Mi też czasem spadnie pakiet z wysokości ale takiego przypadku że zmalało napięcie nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie bedzie to wina stracenia pakietu, tak sie rozladowal w samolocie rozjechaly sie cele poprostu,jedyne wyjscie podlaczyc do samego balansera bez ladowania,jak sie wyrownaja to ponownie wlaczyc ladowanie,bo napiecie na poszczegolnych celach bedzie nizsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.