Jump to content

Problem z pakietem 3s

mizuu

Recommended Posts

Witam, miesiąc temu kupiłem w hk pakiet turnigy 2200 3s, do tej pory ładowałem go accucellem 6, i po każdym ładowaniu napięcia na poszczególnych celach wynosiły 4.20V, niestety wczoraj przez nieuwagę strąciłem pakiet z wysokości ok 1m na dywan, nie zauważyłem żadnych uszkodzeń mechanicznych i zlekceważyłem to zdarzenie. Po kilku godzinach podłączyłem pakiet do samolotu, jednakże silnik miał bardzo niskie obroty, po zmierzeniu napięć, 1 cela miała bardzo niskie napięcie około 3V , pozostałe 4.16V. Ładując pakiet, po 30minutach napięcia wynoszą 4.20 , 4.20 , 3.71 i napięcie ostatniej celi nie rośnie. I tu nasuwa się pytanie, co jest nie tak?, czy istnieje możliwość naprawy pakietu czy pozostaje przerobienie na 2s?.

Zdjęcia pakietu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Guest Anonymous

A próbowałeś go tylko i jedynie balansować? bez ładowania.

Jak nie to spróbuj,

Pakiet wygląda dobrze, przynajmniej z wyglądu.Mi też czasem spadnie pakiet z wysokości ale takiego przypadku że zmalało napięcie nie miałem.

No raczej nie bedzie to wina stracenia pakietu, tak sie rozladowal w samolocie rozjechaly sie cele poprostu,jedyne wyjscie podlaczyc do samego balansera bez ladowania,jak sie wyrownaja to ponownie wlaczyc ladowanie,bo napiecie na poszczegolnych celach bedzie nizsze.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.