Jump to content

Fundacja Mam Marzenie


Maciej Ritmann

Recommended Posts

Witajcie, pozwolę sobie załączyć wiadomość zo Was.

 

"29marca, w Warszawie odbędzie się koncert Fundacji Mam Marzenie. Oddział Warszawski miał Marzyciela - Mateusza, którego wielkim marzeniem było nagranie piosenki. Piosenka została napisana przez Jego koleżankę z zespołu. Niestety Mateusz zmarł. Dlatego oddział warszawski postanowił zorganizować koncert charytatywny. Piosenka którą Wam wysyłam jest piosenką Mateusza i Natalii. Już teraz w wszystkich wolontariuszy Fundacji wywołuje silne emocje i wzrusza. Koncert będzie magiczny!

 

Serdecznie zapraszam do Warszawy na godz 18:00 do Teatru Polskiego

Bilety - 60zł

 

Na koncercie wystąpią:

MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK, Dorota Miśkiewicz, Katarzyna K8 Rościńska, zespół IRA, chór Gospel - Sound'n'Grace, chór Pueri Cantores Plocenses Anny Bramskiej z Płocka, skąd pochodził Mateusz oraz jego koleżanka - Ewelina, z którą śpiewał piosenkę "Magiczna Gwiazdko" i otrzymał wokalne Grand Prix w Płocku. Aranżację muzyczną opracuje Krzesimir Dębski.

 

 

Mam nadzieję że Wam również spodoba się Fundacyjna piosenka. MIEJCIE WIARĘ W MARZENIA! Sięgajcie wysoko! Wszechświat sprzyja bowiem marzycielom!!

 

Miłego dnia życzę wszystkim!

Ania"

W imieniu siostry serdecznie zapraszam, zainteresowanym piosenką: na pw przyślijcie mi swój mail, a ja prześlę wam oryginalny mail z załączniiem.

Myślę, że warto poświęcić chwilę

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.