Jump to content

Witam wszystkich


Recommended Posts

Posted

Witam,

 

Mam na imię Marcin, mieszkam w okolicach Warszawy. Modelarstwem się interesowałem od najmłodszych lat i wtedy sklejałem namiętnie modele plastikowe i kartonowe. mam ich pokaźną ilośc jeszcze w piwnicy pewnie z ponad 50. Od dawna się nie zajmowałem sklejaniem ale teraz spodobały mi się modele RC. Chce zacząc od symulatora a pożniej przejde do konkretów.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Posted

I bardzo dobrze :) Fajne podejście do sprawy - dobrze wróży :)

 

Witamy :wink:

 

P.S uzupełnij profil o wiek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.