lasek Posted March 22, 2010 Posted March 22, 2010 Witam, Mam na imię Marcin, mieszkam w okolicach Warszawy. Modelarstwem się interesowałem od najmłodszych lat i wtedy sklejałem namiętnie modele plastikowe i kartonowe. mam ich pokaźną ilośc jeszcze w piwnicy pewnie z ponad 50. Od dawna się nie zajmowałem sklejaniem ale teraz spodobały mi się modele RC. Chce zacząc od symulatora a pożniej przejde do konkretów. Pozdrawiam, Marcin
jary14 Posted March 22, 2010 Posted March 22, 2010 I bardzo dobrze Fajne podejście do sprawy - dobrze wróży Witamy :wink: P.S uzupełnij profil o wiek.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.