Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Artur, jestem z Białegostoku, RC (przede wszystkim samoloty ale jest i żaglówka i będą kolejne) jest moim hobby od 6 klasy podstawówki (ja wiem, ludzie tak długo nie żyją). Obecnie na stanie: Fw190 Balsacraftu (niewykończony - brak malowania i wyposażenia), Sopwith Camel (z kitu nieznanego producenta), Multiplex Gemini (tylko naładować aku i wio), Fokker Dr1 (balsa - polski ARF i drugi depronowy - z planów DVFlightTech z rcgroups), Spa3DT (SPAD 3D z Coroplastu), Mugi (też z Coroplastu), Thunder Tiger Trainer 40 (ARF trenerek), Me-109 (GWS), ME-262 (GWS), Corsair (GWS), P-51 Mustang (GWS), Fw-190 (FSK), Ju-87 (FSK), Su-31 (depron), Su-26 (depron), F-22 (depron), Thunder Tiger Odyssey II (żaglóweczka). I "lotnisko polowe z nabrzeżem" w głuszy nad Narwią do samotnego, beztroskiego i nielimitowanego ubijania kretów lądowych i wodnych.

 

Pozdrowienia

Artur Raczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.