Skocz do zawartości

Witam administratorów forum oraz wszystkich pozostalych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Modelarstwem zajmuje sie dosc dlugo bo od 1995r z malutkimi przerwami po drodze. Jednak to co sie zacznie od dziecinstwa lubi zostac na zawsze i tak jest u mnie latanie to moja pasja. Jezeli chodzi o budowe modeli to preferuje wlasne konstrukcje balsowe i depronowe. Moje drugie hobby a zarazem zawod to elektronika. Dzialy elektroniki jakimi sie zajmuje: uklady cyfrowe (mikroprocesorowe) oraz uklady transmisji radiowej. Oczywiscie inne tez ale w mniejszym stopniu. Co mam zamiar zrobic dla modelarstwa, na pewno zajac sie tematyka przesylu obrazu na zywo z kamery CDD ( tor transmisji -radiowy) na ziemie, np do malego TV LCD. Powiem wiecej juz cos takiego milem zrobione jednak urzadzenie wyszlo dosc ciezkie:) No coz ale sie rozpisalem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.