Skocz do zawartości

Seacik Alhamra - kraksa inna.


Way

Rekomendowane odpowiedzi

Bry waszmości.

 

Nie ma to jak pięknie zacząć poranek

:evil: Wczoraj zaświeciła mi kontrolka i zaczęła mrygać jednostajnie. Takie dwie pętelki na pomorańczowo. Okazało się później że to kontrolka pedału hamulca. Więc nie miałem świateł stopu. No nic, poimyślałem. Pojadę następnego dnia rano do serwisu SEATA w Osielsku ( z domu miałem najbliżej )Umówiłem się na 08.00 rano dnia dzisiejszego. Więc z uśmiechem na ryjku, idę na parking, odpalam i jadę. Ulica Wyzwolenia, ograniczenie do 50 ( szybciej się nie da jechać, chyba że czołgiem ). Słoneczko napitala z góry, mijam okoliczne bloki i kątem oka zauważyłem tył samochodu wyjeżdzającego z parkingu pod blokiem. Na hamowanie czasu już nie było więc kiera w prawo i slyszę BUM!. Chyba nie powinienem powtarzać wiązki przekleństw jakie puściłem pod adresem sprawcy. Patrzę w lusterko, jakieś części leża. Wysiadam, widzę ze zderzak urwany, błotnik lekko wbity do środka i tylne drzwi. Wszystko prawa strona. Więc wycofałem, zaparkowałem obok niej. Wyszła kobitka z trójka dzieci :shock: . Więc grzecznie czy nic nikomu się nie stało. Kobitka też spokojna na dzień dobry powiedziała że to jej wina że nie widziała i w ogole. Dodeała jeszcze że się spieszyła zawieżsc dzieci do szkoły... No comments... Potem przyjechała policja, spisała co trzeba. Wlepili jej mandat w wysokości 200 zł i 6 punktów karnych. Jak on to powiedział " Brak ostrożności przy włączaniu się do ruchu " No zgadza się. Zapytałem gdzie ubezpieczona i w ogóle, wieć podała mi wszystkie namiary i wsio pozałatwiane. Teraz czekam az sie koleś zgłosi do obfotografowania szkody.

Poniżej zdjęcia.

dsc01750zn2.th.jpg

 

dsc01751dy1.th.jpg

 

dsc01752xo7.th.jpg

 

Dodam tylko że jeszcze mam przerysowany kołpak na kole.

A sprawczyni jeździ Fordem Fusion. U niej to pół tylnej klapy wciśniete do środka.

 

A w piątek miałem nad morze jechać..... :cenzura: :cenzura: :cenzura:

 

Potem pojechałem do serwisu gdzie wymienili mi czujnik pedalu hamulca i szafa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

W firmowe Mitsubishi Sigma dostałem w błotnik- pani zaracała,uciekłem na trawnik i dopchnęła mnie do ogrodzenia.W Seicento firmowe którym zatrzymałem się na skrzyżowaniu pani przyładowała Fordem Pumą- powiedziała mi że " myślałam że pan pojedzie".Skróciło się o około 4 cm. Skręcając Renault Scenic w lewo dostałem centralnie w tył aż klapa weszła do środka.Gość twierdził że mnie nie widział. hehe.Zdarza się każdemu.Trzeba się cieszyc żę bez ofiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajowo. Na bałtyku se smigam na rowerze na schodach i ostatnio lataliśmy przed nim na plaży :lol: tylko lądowania miałem silnikiem w piachu.

 

Mam nadzieje, że żona choć ci odpuści na 2 godzinki to byśmy skoczyli polatać na łąkę Falconem jeśli dotrwa cały do weeknedu :lol2: :lol2: :lol2:

 

Jak nie to się wytarga deltę na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.