Skocz do zawartości

Futaba T10CP + Hitec Spectra 2.4 GHz


Ireks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam Jestem ciekaw czy ci ktoś odpowie na to pytanie.Tak jak pisałeś zapewne będzie działać.Ale Futaba to Futaba,dla niej najlepszy to moduł Futaby,ona już tak ma.Wiem że drogo ale to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie.Ja bym się nie ładował w jakieś moduły firm trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireks - kazdy z modulow kompatybilnych bedzie dzialal i dzialal poprawnie. Czy to Assan czy Weatronic. I wbrew pozorom kazdy z nich da sie zaklocic. Nie jest to latwe - dlatego ludzie przechodza na te technologie - ale zdecydowanie mozliwe.

 

Cocpit - a czemu to Futaba tylko z Futaba, mozesz to wyjasnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak to już jest że Futaba najlepiej współpracuje z modułem futaby.Ta firma przyjęła taką filozofię.Tak jak pisałeś będzie działać z innymi modułami.Niema problemu.Ale żeby wykorzystać wszystkie arkana oprogramowania i walory tego radia musimy skorzystać z modułu futaby.Na forum ktoś już ten problem opisał.Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.