Jump to content

Futaba T10CP + Hitec Spectra 2.4 GHz


Ireks

Recommended Posts

Witam.

Chaciałbym zasięgnąć wiedzy i opinii nt. współpracy Futaby T10CP z modułem Hitec Spectra 2.4 GHz. Wiem że taka kombinacja jest możliwa ale jak to się sprawdza w użytkowaniu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam Jestem ciekaw czy ci ktoś odpowie na to pytanie.Tak jak pisałeś zapewne będzie działać.Ale Futaba to Futaba,dla niej najlepszy to moduł Futaby,ona już tak ma.Wiem że drogo ale to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie.Ja bym się nie ładował w jakieś moduły firm trzecich.

Link to comment
Share on other sites

Ireks - kazdy z modulow kompatybilnych bedzie dzialal i dzialal poprawnie. Czy to Assan czy Weatronic. I wbrew pozorom kazdy z nich da sie zaklocic. Nie jest to latwe - dlatego ludzie przechodza na te technologie - ale zdecydowanie mozliwe.

 

Cocpit - a czemu to Futaba tylko z Futaba, mozesz to wyjasnic?

Link to comment
Share on other sites

Witam

Tak to już jest że Futaba najlepiej współpracuje z modułem futaby.Ta firma przyjęła taką filozofię.Tak jak pisałeś będzie działać z innymi modułami.Niema problemu.Ale żeby wykorzystać wszystkie arkana oprogramowania i walory tego radia musimy skorzystać z modułu futaby.Na forum ktoś już ten problem opisał.Poszukaj.

Link to comment
Share on other sites

Cocpit - a co ma koder do modulu w.cz? Cos tu konfabujujesz albo ja czegos nie wiem. Koder generuje sygnal PPM i tym steruje modulem w.cz. Przynajmniej w aparaturze o ktorej mowa. To gdzie tu roznica jakiego modulu ktos uzywa?

Ciagle nie odpowiedziales na pytanie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.