Skocz do zawartości

który odbiornik???


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

jako, że zmieniłem nadajnik, a w hangarze szykują się przynajmniej 2 modele, stąd potrzeba 2 odbiornika. do optica sport dołączony był hfd-08ro.

 

modele: katana artex spalina, motoszybowiec, za jakiś czas wilga spalina

miejsce lotów: lotnisko aeroklubu, szczere pola za domem daleko od miasta

 

i teraz pytanie: który wybrać (podwójna przemiana oczywiście)???

1) ten sam hitec, ale żeby latać trzebaby wyciągać kwarce znalazłem za około 130zł

2) corona z syntezą 109zł

3) alturn arx-8ch (kwarc??? i nie wiadomo jaka przemiana) 76zł

http://www.rc-team.pl/odbiornik-alturn-universal-3536-p-16251.html

 

proszę nie pisać, że takie tematy już były. przeglądałem forum i tematy są co najmniej sprzed roku, a od tamtej pory opinie się mogły zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do droższych i większych modeli wkładam hiteca z podwójna przemianą. Alturna nie miałem, a Corona na 35mHz sie u mnie nie sprawdziła, bo jedyna sztuka jaka trafiła w moje ręce była już od początku uszkodzona. Czytałem też że w Coronach lubią wychodzić na jaw zimne luty, ale osobiście tego nie potwierdzę i nie zamierzam sprawdzać :wink: Te Alturna odbiorniki które widziałem u nas są niestety z pojedynczą przemianą mimo że producent oferuje także wersję z podwójną. No chyba że od ostatniego miesiąca coś się zmieniło i trafiły z podwójna przemiana na polski rynek. Na pewno jakościowo powinny być lepsze od Corony (lepsza kontrola jakości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.