Skocz do zawartości

Cessna 747-1 RTF czy Cessna 480 RTF


Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie lepsza Cessna 480, ponieważ ta cessna 747-1 to jest zabawka, po pierwsze pakiet ni-mh w 480 jest li-pol, po drugie dostępność części Do cessny 480 masz wszystko np. tu http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=cessna+480&x=0&y=0

 

Ja bym brał cessna 480 ;) Ale to moja opinia niech wypowiedzą się inni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepsza Cessna 480, ponieważ ta cessna 747-1 to jest zabawka, po pierwsze pakiet ni-mh w 480 jest li-pol, po drugie dostępność części Do cessny 480 masz wszystko np. tu http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=cessna+480&x=0&y=0

 

Ja bym brał cessna 480 ;) Ale to moja opinia niech wypowiedzą się inni :)

odp

 

Miałem takie podejrzenia i sprawdziły się:) Powiedz mi jeszcze o ile się orientujesz oczywiście coś na temat mustanga P-51D z firmy art-tech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie podejrzenia i sprawdziły się:) Powiedz mi jeszcze o ile się orientujesz oczywiście coś na temat mustanga P-51D z firmy art-tech

P-51 to dolnopłat i wymaga juz troszke umiejetności w pilotarzu,nie wiem czy już latałeś ale nie polecam go na pierwszy model,choć modelik lata fajnie .Osobiscie polecam na początek cesne 480,górnopłat ,bardziej stabilny lot 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja szukaj na forum ? Do tego kilka tematów niżej jest omawiana Cessna 480 RTF. Więc wystarczy przeczytać i wyciągnąć wnioski ; ) Zapraszamy do lektury ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że mustang to zły pomysł. Cessną latałem jakieś 4 razy i zacząłem od razu robić beczki i loty odwrócone, co najlepsze na pełnym pakiecie cessną można latać nawet ponad 30 min. !

 

Ps. jest jeszcze cessna 182 firmy Thunder Tiger, podobno też fajny modelik (tylko ja wybrałem cessne 480 ze względu na pakietu tu w zestawie też jest ni-mh) :) Tylko są podejrzenia co do aparatury, kiedyś widziałem filmik jak gość pięknie latał i nagle samolocik nie chciał reagować na drążki i bum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.