Skocz do zawartości

MINI MICKEY AEROBATIC


baziu123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj doszła do mnie cała elektronika i może uda sie w niedziele odbyć dziewiczy lot:) .Model już jest praktycznie złożony cały,i mam pytanko gdzie umieścic silnik chodzi mi o to czy lepiej bedzie jak go umieszcze jak najwyżej do osi skrzydła czy może niżej a może nie ma to wielkiego znaczenia? Kupiłem pakiet turningy ale w ładowarce jaką posiadam jest tylko wejście na balanser i nie ma żadnych wejść na +/- od akumulatora a pakiecie jest wtyczka balansera i dwa grube kable a +/- czy podłączając tylko ta tą wtyczkę od balansera do ładowarki naładuje w ten sposób pakiet?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam dzisiaj doszła do mnie cała elektronika i może uda sie w niedziele odbyć dziewiczy lot:) .Model już jest praktycznie złożony cały,i mam pytanko gdzie umieścic silnik chodzi mi o to czy lepiej bedzie jak go umieszcze jak najwyżej do osi skrzydła czy może niżej a może nie ma to wielkiego znaczenia? Kupiłem pakiet turningy ale w ładowarce jaką posiadam jest tylko wejście na balanser i nie ma żadnych wejść na +/- od akumulatora a pakiecie jest wtyczka balansera i dwa grube kable a +/- czy podłączając tylko ta tą wtyczkę od balansera do ładowarki naładuje w ten sposób pakiet?

1.Silnik umieść tak jak jest w planach. Jeśli umieścisz go troszkę wyżej lub niżej to niebędzie miało to większego znaczenia. Oby tylko kąty były poprawne.

2.Tak pakiet ładuje się tą ładowarką przez wtyczkę od balansera.

Co d zdjęć to co to za dziura w poszyciu po lewej stronie płata :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj doszła do mnie cała elektronika i może uda sie w niedziele odbyć dziewiczy lot:) .Model już jest praktycznie złożony cały,i mam pytanko gdzie umieścic silnik chodzi mi o to czy lepiej bedzie jak go umieszcze jak najwyżej do osi skrzydła czy może niżej a może nie ma to wielkiego znaczenia? Kupiłem pakiet turningy ale w ładowarce jaką posiadam jest tylko wejście na balanser i nie ma żadnych wejść na +/- od akumulatora a pakiecie jest wtyczka balansera i dwa grube kable a +/- czy podłączając tylko ta tą wtyczkę od balansera do ładowarki naładuje w ten sposób pakiet?

1.Silnik umieść tak jak jest w planach. Jeśli umieścisz go troszkę wyżej lub niżej to niebędzie miało to większego znaczenia. Oby tylko kąty były poprawne.

2.Tak pakiet ładuje się tą ładowarką przez wtyczkę od balansera.

Co d zdjęć to co to za dziura w poszyciu po lewej stronie płata :?: 8)

Właśnie w planach nie jest jasno określone położenie silnika albo ja je zle czytam:) ale po zdjęciach wnioskuje żę umieszczę go wysoko.To nie dziura w skrzydle tylko jeden z moich bubli i efekt błędu jaki popełniłem przy oklejaniu(robiłem to pierwszy raz) folia mi sie skleiła i przy próbie rozklejenie po prostu kolor zszedł z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie pierwsze loty za mną:) jak wogule można to nazwać lotem 5 sekund w powietrzu i dzwonek:) ale i tak jestem dumny z siebie ze poleciało a wina była tylko z przyczyny pilota pomyliły mi sie kierunki zamiast do góry to ostro w dół poszedłem a oto efekt:P

 

Dołączona grafika

 

Drugi lot odbył kolega już bardziej obeznany i tym razem także dzwonek ale z mojej przyczyny pilot był bardzo dobry i zrobił co sie dało ,a mianowicie coś mnie pokusiło i zrobiłem przy połączeniu pakietu z reglem prowizorkę na tak zwana zapałkę hehe co w efekcie dało brak prądu (zapałka sie poluzowała) i zaczęło sie szybowanie z dużej wysokości filmik;

http://www.youtube.com/watch?v=bFLvRc8ePTs

 

a efekt był taki

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Miało być trzecie podejście ale zwarłem pakiet i go uszkodziłem przy próbie naprawy wysadziło mi jedna cele co nie wyglądało juz zabawnie.Ogólnie zabawa świetna więcej było w tym składania rozbitego modelu niż latania ale opłacało sie ,wiec czekam na mowy pakiet i do góry:)

 

A tu jeszcze jedno zdjęcie jak modelik prezentował sie przed kraksą i małe przygotowania do lotu Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10 lat temu jak chciałem zajmować się modelarstwem ale nie wiedziałem jak, znalazłem plany tego modelu w Modelarzu i też go robiłem.

Nigdy nie poleciał z braku napędu. nie wiedziałem jak go dobrać gdzie kupić i takie tam.

Ale cały czas mam ten model i tylko muszę go okleić i włożyć elektronikę.

Czytając Twoje zmaganie z nim, nabrałem ochoty na ulotnienie go.

Może w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.