Jump to content

Dobry...


Recommended Posts

Witam. Olson jestem (jakby kogoś dane personalne interesowały zapraszam do IPNu :lol: , oni mają coś na każdego). Chciałbym się na początku przywitać. Mam 17 lat, no cóż nie za wiele ale zawsze coś. Zamieszkuję w Koninie, latam w aeroklubie konińskim.

 

Interesuję się odkąd pamiętam modelarstwem redukcyjnym (Plastiki lotnictwo skala 1/72 i 1/48 oraz pancerka 1/72 i 1/35) a od 4 lat modelarstwem RC. Użytkuję aktualnie coś a'la Gnumpf 2,5ccm, Christen Eagle z 23ccm oraz jestem na etapie zakupu Katany 2/2m z ZDZ 40.

 

Poza modelarstwem zajmuję się lotnictwem (aktualnie szybownik z nalotem 6 h :jupi: ) planuję również samoloty. Z bardziej przyziemnych spraw interesuję się troszkę historią II wojny światowej, szczególnie Luftwaffe i Panzerwaffe. Mam nadzieje że będę mógł kiedyś komuś pomóc moim doświadczeniem w pewnych materiach oraz sam uzyskam tutaj sporo cennych informacji .

 

Ten "większy" to właśnie ja

 

p1030080wu6.th.jpg

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bardzo dobry!!! Czołem Kolego-lotniku. 6 h nalotu , to nie w kij dmuchał i "za chwilę" to będzie 16 h, a nastepnie 116h :D No i samoloty czekają , aby na nie "wsiadać"...

Fajna ta Avia, prawda? Też mi się podoba i widziałem ją w "RC" w relacji z latania w Tegoborzu. A i jej "producenta" poznałem osobiście.

Witaj więc w naszym "kółku wzajemnej adoracji" i co "ulepisz" to zamieszczaj tutaj relacje i foty. A najlepiej takie w wymiarze 640x480. Wtedy bez kombinacji zaraz się same bedą otwierały.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.