Skocz do zawartości

[P] Bardzo pilnie potrzebuję planów balsowego spitfire'a


sionziom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie bardzo potrzebuję planów dość dokładnych balsowego spitfire'a a mianowicie chodzi o to że obiecałem bratu który mieszka w niemczech zrobić spita spalinowego takiego by nadał się do zawodów. Dał mi na ten cel 2000zł planował wsadzić silnik 3,5ccm ASP albo OS maxa.I jeszcze chciał bym wiedzieć jaka jest waga dozwolona do zawodów.Proszę was o pomoc bo brat mnie prosił rok temu a przyjeżdża za 2-3 miesiące i musze się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem a z czasem to się może wyrobię bo jeszcze wójek mi będzie pomagał przyznał się że kiedyś miał kilka modeli z balsy i latał (nawet :P )A silnik to albo 2,5 albo 4ccm w końcu dam.

Tak ale ja mu obiecałem jak jeszcze mieszkał w polsce bo się przeprowadził i muszę mu zrobić

bo mu na tym zależy.(sam nie wiem czemu ale powiedział że ja muszę mu zrobić bo nie chce kupować.Dziwny on jest)to ma może ktoś jakię plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy Ty czytasz czy tylko oglądasz obrazki? Gdybyś wykazał chociaż odrobinę inicjatywy i przeglądnął ten dział, a w szczególności tematy przyklejone, to byś wiedział gdzie szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie nie podalem linka do strony , by zobaczyc czy znajdziesz plan , a jest to bardzo latwe wpisujesz w google :profili i kliknac na pierwsza wyszukana strone ;-/

Niestety ale tego Spitfire nie dasz rady zbudowac , bo nie potrafisz nawet poczytac forum i wyszukac praktycznie podstawowej strony kazdego modelarza

Jan

Ps Lepiej kup model w sklepie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.