Jump to content

Lama v3 proble ze startem


janek-20

Recommended Posts

Nie mogę wystartować jak zwiększam ciąg silników tak do połowy to jest wszystko ok ładnie równo pracują, ale to jest jeszcze za mało żeby wystartować to dodaje jeszcze trochę i silniki jakby zwalniały i zmieniają dźwięk ta piszczący coś w tym stylu trudno opisać, może ktoś się już z takim czymś spotkał

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Albo zatarty jeden z silników (może oba) i przy dołożeniu mocy łożyska mówią "spadaj" albo masz wyjedzone zębatki i przy zwiększaniu obrotów zaczynają się ślizgać. Jeżeli masz standardowe silniki to podejrzewam to pierwsze - one lubią się przegrzać i rozsypać, szczególnie jeżeli np. wylatałeś jeden pakiet po drugim.

Link to comment
Share on other sites

zębatki sprawdzone i są ok,

dzisiaj zauważyłem że pakiet jest spuchnięty i różnica miedzy jedną celą a drugą jest 0,3V, czy to też może powodować takie zachowanie silników,

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Słaby ciąg? Tak. Pisk? Na pewno nie. Wykręć silniki i podłącz wykręcone. Zobacz który zaczyna jęczeć podczas dodawania gazu. Jeżeli nie będą jęczeć to może oznaczać zatarte któreś łożysko wału ale podejrzewam że to jednak silniki. Standardowe to straszne badziewie i szybko się sypią.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.