Skocz do zawartości

Witam


riczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

Mam na imię Rysiek. Mieszkam w UK w okolicach Cambridge. Należe do Ramsey MAC (http://www.ramseymac.org.uk/). Modelarstwem zajmuję się od wielu lat. Zlepiłem wiele modeli kartonowych już w podstawówce. Budowałem też swobodnie latające szybowce. Pierwszym modelem RC był kupiony na spółkę z bratem kit prostego szyowca z 2 kanałową aparaturą ponad 10 lat temu, na którym nauczyłem się latać. Miałem też krótką przygodę z helikopterem (HoneyBee). Do wczoraj latałem kilkoma szybowcami. Do wczoraj ponieważ wczoraj ulotniłem RWD-5 bis, który zbudowałem z planów W.Schiera i z pomocą tego forum.

Częto używałem opcji "szukaj" i pewnie dla tego mój pierwszy spalinowy samolot wzniósł się w powietrze i wylądował w jednym kawałku. Znalazłem na tym forum bardzo wiele przydatnych informacji, za co serdecznie dziękuję.

 

Jeśli chcecie chętnie przedstawie relacje z budowy.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.