marcin666 Posted April 19, 2010 Posted April 19, 2010 Witam mam na imię Marcin, stawiam pierwsze kroki w modelarstwie RC. Jestem posiadaczem Pipera 1720mm, silnik ASP 8,5 ccm. Pierwsze loty wykonuje w Bytomiu z doświadczonym kolegą za pomocą kabla uczeń-trener. Szukam osób które latają w Krakowie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.