Jump to content

Otwieranie sezonów


instruktor

Recommended Posts

Widać że wszyscy uparli się na tzw "otwieranie sezonu".U nas na lotnisku też masówka ,a przecież ja sezon zamknąłem 31. 12 a otworzyłem 1.1

Czy nie prościej można to nazwać "modelarską popijawą"na świerzym lotniskowym powietrzu :) ale też jadę.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Otwarcie" to dla mnie impreza specjalna, taka, którą się co roku pamięta z jakiegoś powodu.

Dla mnie to stres, robota, kombinowanie, wymyślanie i dzień na lotnisku, po którym padam na pysk bez jakiejkolwiek szansy na polatanie.

 

W innym wątku zaraz napiszę o naszej dzisiejszej imprezie. IMO to było otwarcie. Pewnie zrobimy jeszcze 1 może 2 imprezki w tym sezonie, ale OTWARCIE jest jedno, to instytucja czyli jazda obowiązkowa.

Link to comment
Share on other sites

Byłem rano na podobno otwarciu sezonu na lotnisku Aeroklubu Ostrowskiego, którego zresztą jestem członkiem no i byłem na czymś takim ostatni raz .Wielki regulamin rysunki poglądowe odnośnie bezpieczeństwa lotów a w sumie .. dziecinada w wykonaniu dorosłych ludzi .Modele ustawione tuż przy pasie startowym i regulacja silników tak że startujący nie słyszy własnego.Mało tego tuż przy pasie startowym ustawiona płachta przeciw słoneczna.Na podejsciu do lądowania "prezes" sekcji uczy latać młodzieńca przechodząc między dwoma pilotami na pełnym "gwizdku " modelem motoszybowca.

Efektem tego rozbity Madman ,pożegnałem się, nadal będę sobie latał (na lotnisku oczywiście) ale po przeciwnej stronie lotniska byle dalej od takich zakreconych ludzi.Oczywiście numer kanału zawsze wywieszam na tablicy

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.