Jump to content

Moduł do Eclipse7


Lord Rzeźnik

Recommended Posts

Witam.

Otóż mam zamiar przejść na 2.4 gHz , a moduł 35 mHz zostawić do mniej ważnych modeli ,których nie będzie mi zal rozbić. I teraz pytanie. Który moduł ma zastąpić obecny?

 

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7380&Product_Name=Corona_2.4Ghz_JR_Module_&_Rx_%28V2_DSSS%29

 

czy

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7381&Product_Name=Corona_2.4Ghz_Futaba_Module_&_Rx_%28V2_DSSS%29

 

Oba są w podobnej cenie i oba pasują do mojej aparatury . I różnią się chyba tylko wyjściem na antenę oraz tym, że tańszy ma większy zasięg. Czy są jeszcze jakieś inne istotne różnice ? Co byście wybrali na moim miejscu ?

Link to comment
Share on other sites

A czemu sadzisz ze 2,4ghz jest bezpieczniejsze?

 

sa opinie ze tez zostaja zaklocone . znam dwa takie wypadki :swoj -totalny zanik lacznosci na odleglosci 70-100m i kolegi -ale tam musimy pretestowac dokladnie modul nadawczy, wtedy cos napiszemy dokladnie co sie dzialo .

Jaan

Link to comment
Share on other sites

Witam

A dlaczego nie JETI.Sam go używam w Eclipse 7 i jest super.Zamontowałem moduł TU w środku radia.Dzięki Jetibox zwiększyły się możliwości konfiguracji tego radia, no i jest telemetria.Naprawdę warto .Daj sobie spokój z tymi Coronami, Assanami i innymi podobnymi.

Wyrzucisz tylko kasę w błoto.Ja przetestowałem i Coronę i Assan ,Uwierz mi że nie dorównują Jeti.Działam już ponad rok na Jeti zero problemów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.