Skocz do zawartości

Wiedza w jednym miejscu.


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba łatwiej będzie na studiach informatycznych po technikum informatycznym niż po ogólniaku?? A jako ciekawostkę podam, iż technikum w moim mieście jako pierwsze w Polsce opracowało program nauczania dla technikum informatycznego, który wykorzystują wszystkie szkoły w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem do liceum i nie żałuję :mrgreen: Tylko, że ja jestem na biol-chemie, więc raczej nie było innego wyjścia. Wszyscy moi bardziej ambitni znajomi też wybrali LO, nawet jeżeli szli do klas informatycznych, matematycznych itd. W każdym razie mogę polecić liceum im. Goszczyńskiego w Nowym Targu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku studiów masz tłuczenie matematyki i fizyki do oporu, więc tu dobry profil matematyczny w liceum da więcej niż przedmioty zawodowe w technikum, które mogą przydać się dopiero w latach późniejszych. Sam jestem na lotnictwie na Politechnice Rzeszowskiej, jestem po mat-fizie w dobrym liceum i jakoś na razie nie widzę żeby ludzie po technikach lotniczych wybijali się z reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to idę do liceum na 99% mat-fiz. Bardzo stresuję tym jutrzejszym egzaminem bo nie lubię pisać rozprawek, charakterystyk, itp. :( Zobaczymy jak będzie...

 

A tak BTW to chciałem iść do Liceum Lotniczego w Dęblinie (ahh...), potem do WSOSP, ale zrezygnowałem, bo mam wadę wzroku, co pewnie mnie na wstępie wyklucza;/

 

Pochwalę się też wynikami z próbnego :D :

 

humanistyczny: 40

matematyczno-przyrodniczy: 42

j. angielski: 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to chciałem iść do Liceum Lotniczego w Dęblinie (ahh...), potem do WSOSP, ale zrezygnowałem, bo mam wadę wzroku, co pewnie mnie na wstępie wyklucza;/

 

Ehh, to tak jak u mnie... Mam wade +0.25 ,czyli praktycznie żadną ale niestety tam już nie miałem na co liczyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.