Skocz do zawartości

Wiedza w jednym miejscu.


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o ocen będe miał koło 50 pkt, a wybieram się do technikum Mechanicznego na Al. Skrzyneckiego w Krakowie.

Ale dziwne ,bo u nas w szkole nic nie mowia jak to będzie z tym 'wyborem' co dalej itd,tylko złozylismy podania i tyle.

Do szkoly potrzebuje min.70 pkt.

Łacznie będe mial oczywiscie ponad 100,ale kiedy będe wiedział, ze mnie przyjeli do tej własnie szkoly? Przyjdzie jakies info do szkoly czy cos ?

Pytam,bo u nas w szkole o tym nie informuja ,nic nikt nie wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tzn wyniki egzaminu będą jutro już prawdopodobnie ,ale chodzi mi o to ,ze jak jest zakonczenie roku szkolnego,to jade wtedy z dokumenatmi do szkoly i tam się wtedy dowiaduje czy się dostałęm ,czy już wczesniej wiem o tym jakos ze szkoly czy cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to liczycie? Nie mogłeś mieć z ocenami 125pkt bo rekrutacyjne liczy się:

50% pkt. z testu

i za każdą ocene z przedmiotów branych pod uwagę (matma, polski, język obcy i dodatkowo wybrany przedmiot)

 

czyli np. z testu miałem łącznie 70pkt to dostajesz 35pkt rekrutacyjnych

 

za 6 jest 10pkt

za 5 jest 8pkt

za 4 jest 6pkt

za 3 jest 4pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie można zdobyć max 200 punktów do szkoły ponadgim.

50 pkt. za humanistyczny egzamin+50 za mat-przyr+ 76 za oceny za 4 przedmioty wiodące(obowiązkowo polski i język, pozostałe dwa zależą od profilu)(celujący-19 bardzo dobry- 15 dobry-11 dost-7)+ 4 za pasek na świadectwie+ 12 za konkurs kuratoryjny+1 za pracę w samorządzie i jeszcze 7 za pracę w wolontariacie i inne rzeczy, nie pamiętam dokładnie już.

 

Dość dziwne że w różnych województwach różna punktacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cześć. Wiecie może czy za prace społeczne tak jak pomoc przy powodzi dostaje się dodatkowe pkt? Mam taki papier i nie wiem czy zanieść go do szkoły czy też nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.