Skocz do zawartości

Witam


A_ndrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja przygoda z modelarstwem zaczęła się od poszukiwania hobby pozwalającego wspólnie z synami miło i pożytecznie spędzić czas. Przypadkiem u znajomych zobaczyliśmy model Pelikan i postanowiliśmy spróbować modelarstwa. Pierwsze doświadczenia nie były łatwe (Pelikan, ES, RWD, TOTO, skrzydełko, P40, ZOOM) ale wytrwaliśmy; nie przedłużając, mija - drugi rok, młodszy syn Jasiek połknął bakcyla ( starszy wymiękł :( ) i dalej razem ze mną świetnie się bawi. Muszę przyznać, że na początku ja głównie budowałem i odbudowywałem modele a syn latał ale teraz już staram się go doścignąć i ostro trenuję a syn lata tak:

Dotąd głównie czerpałem wiedzę z forum; teraz mam nadzieję, że będę mógł być pomocny innym, stąd moje decyzja o rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.