Grzegorz81 Posted April 28, 2010 Posted April 28, 2010 Proszę was o opinie na temat poniższego nadajnika, czy nada się jako pierwszy??? Wiem że MODE I ale jakoś mi to nie przeszkadza. http://www.abc-rc.pl/p/4/759/aparatura_rc_t6eap_6ch_24ghz_lcd-aparatury-wyposa%C5%BCenie_rc.html Ewentualnie może polecicie coś w zbliżonej cenie? I proszę nie piszcie że opcja szukaj nie boli bo naprawdę czytam to forum nie od dzisiaj, ale na temat nadajników jest tyle opinii ile użytkowników, dlatego też pytam o ten konkretny i interesuje mnie opinia kogos kto posiada, dotykał, widział, używał - czy to nie jakiś badziew. Pozdrawiam Grzegorz PS. za granicą też nie chce zamawiać.
meloow Posted April 28, 2010 Posted April 28, 2010 kup sobie JR 10 lub 12 PS. zadzwoń do sklepu do mirka (LEDA_G na tym forum) napewno Ci coś doradzi, z tego co pamietam to jest tu na froum opis tego tx'a
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.