Jump to content

Pierwszy nadajnik


Grzegorz81

Recommended Posts

Posted

Proszę was o opinie na temat poniższego nadajnika, czy nada się jako pierwszy???

Wiem że MODE I ale jakoś mi to nie przeszkadza.

http://www.abc-rc.pl/p/4/759/aparatura_rc_t6eap_6ch_24ghz_lcd-aparatury-wyposa%C5%BCenie_rc.html

 

Ewentualnie może polecicie coś w zbliżonej cenie?

I proszę nie piszcie że opcja szukaj nie boli bo naprawdę czytam to forum nie od dzisiaj, ale na temat nadajników jest tyle opinii ile użytkowników, dlatego też pytam o ten konkretny i interesuje mnie opinia kogos kto posiada, dotykał, widział, używał - czy to nie jakiś badziew.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. za granicą też nie chce zamawiać.

Posted

kup sobie JR 10 lub 12 :)

 

PS. zadzwoń do sklepu do mirka (LEDA_G na tym forum) napewno Ci coś doradzi, z tego co pamietam to jest tu na froum opis tego tx'a

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.