krysto Posted April 28, 2010 Posted April 28, 2010 Czy ktoś kupował w Czechach, chodzi konkretnie o eshop rc revue? Mają sporo planów różnych "letadel" ale nie wiem jak z płatnoscią a mó czeski nie istnieje tyle tylko co z piosenek Nohavicy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.