feleck Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Witam i ja wszystkich użytkowników. Mimo zaawansowanego wieku w dziedzinie modelarstwa jestem żółtodziobem. Na razie traktuję forum jako czytelnię. Celem sprawdzenia własnego zapału, wytrwałości i cierpliwości zacząłem składać TOTO-0. Jak już będę się miał czym pochwalić, to być może pojawi się jakaś relacja, na razie powolutku, małymi kroczkami powstaje coś zielonego, coraz bardziej przypominającego samolot.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.