nardius Posted April 30, 2010 Posted April 30, 2010 Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Nazywam się Łukasz i pochodzę ze Śląska, niestety nie jestem jeszcze modelarzem (nie licząc kilku modeli kartonowych z MM) ale mam nadzieję, że poprzez lekturę tego forum uda mi się zapoznać na tyle z tematem modelarstwa że będę mógł zarażać tym hobby swoich znajomych. pozdrawiam Wszystkich! Nardius
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.