Skocz do zawartości

Bf 109 E-4


olson

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć lepiej zdjęcia innych swoich modeli, chętnie pooglądam

 

A proszę bardzo :D ,

 

Model przedstawia samolot :

Staffelkapitana Oblt. Gerhardta Schopfela z 18 sierpnia 1940 roku, Calias we Francji.

 

 

hpim1734ut9.jpg

hpim1732eh9.jpg

hpim1729ek8.jpg

hpim1737mb3.jpg

hpim1741wi8.jpg

 

Zdjęcia robione ok października tamtego roku... teraz model troszkę zakurzony, a że leń jestem to nie chce mi się nowych robić. Kurcze chciałbym kiedyś coś takiego ale w RC... tyle że makietowe a nie te pokraki japońskie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę od pytań:

- kto jest producentem modelu?

- silnik był w komplecie / z zestawu waloryzacyjnego / robiony od podstaw?

- czym malujesz? - pytam zarówno o farby jak i narzędzia.

 

Że model prezentuje się elegancko chyba nie muszę mówić? A co tam, powiem: model prezentuje się elegancko! :D

Przyczepiłbym się jedynie do ostrości fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent to Tamiya , skala 1/72

Silnik to jest zestaw żywiczny CMK, cena bardzo miła ok 25-30zł

Maluję aerografem farbami olejnymi Model Masterami oraz akryle Gunze, lakier wykończeniowy Vallejo Matt Varnish

 

Cieszę się że się podoba, a o Messerschmicie prosze bardzo można mówić największe oszczerstwa... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podobają mi się twoje modele, aż mam ochotę posiedzieć trochę przy redukcjynych. Bardzo podobają mi się malowania twoich modeli, wszelkiego rodzaju efekty nie są nachalen i wyglądają realistycznie. Jak dla mnie jest to bardzo ważne przy modelach redukcyjnych. Co z tego że można potwierać cały model (karabiny, silnik, kabina, różnego rodzaju wzierniki) jak nie będziesz potrafił tego realistycznie pomalować. Tobie udaje się to idealnie wyważyć. Naprawdę gratuluje i tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.