Skocz do zawartości

Hitec Laser4 - potrzebne dane


robi205

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę - czy mógłby ktoś podać mi oznaczenie układu scalonego który znajduje się po prawej stronie płytki drukowanej w aparaturze Hitec Laser4??? Ten scalak widać po zdjęciu tyłu nadajnika (ma 14 nóżek). Potrzebuję jego oznaczenie ponieważ przez pomyłkę podłączyłem odwrotnie w mojej apce pakiet zasilający i ten właśnie scalak mi się po prostu spalił - może jak będę znał jego oznaczenie to uda mi się go wymienić i uruchomić moją aparaturę :wink: Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam!

 

Też uszkodziłem ten układ, ale jeszcze aparatura działa, na razie na gorąco sprawdzony zasięg w mieszkaniu przy złożonej antenie, sprawdzimy jak się będzie zachowywać w terenie na większe odległości.

 

niestety informacje na układzie nie jest tak łatwo przeczytać.

 

wiadomo że jest to PHILIPS

HEF40**BT

 

w ** można wstawić 55 lub 66 (podejrzewam że to HEF4066BT bo w sieci nic konkretnego o HEF4055BT nie można znaleźć)

 

następna linia jest w niej wypalona dziura więc widzę tylko:

A**80 49 (** - podejrzewam dwa znaki)

 

Może ktoś kto ma sprawną aparaturę Flash 5x zweryfikował by te dane.

 

EDIT!!

 

Znalazłem odpowiedzi których szukałem :)

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=62322&sid=f2418d746daaa4fb5f067cea1e1ed709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.