Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich, modelarzem jestem raczej początkującym (mam heli i auto RC i kilka drewnianych "nieruchawych" modeli, głownie samolotów) mam nadzieje że dzięki Waszej pomocy uda mi się wprowadzić w życie mój projekt samolotu :)

A tak o sobie... mam 16 lat, mieszkam w okolicy Krakowa, lubię projektować (i wszelką inną prace w środowisku 3D), tworzyć mody do gier (głównie strategicznych), słucham głownie rocka i metalu :) Interesuję się astronomią, lotnictwem, pirotechniką, grami PC (i tworzeniem ich) oraz nieco elektroniką.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.