Mephistoph Posted May 1, 2010 Posted May 1, 2010 Witam wszystkich, modelarzem jestem raczej początkującym (mam heli i auto RC i kilka drewnianych "nieruchawych" modeli, głownie samolotów) mam nadzieje że dzięki Waszej pomocy uda mi się wprowadzić w życie mój projekt samolotu A tak o sobie... mam 16 lat, mieszkam w okolicy Krakowa, lubię projektować (i wszelką inną prace w środowisku 3D), tworzyć mody do gier (głównie strategicznych), słucham głownie rocka i metalu Interesuję się astronomią, lotnictwem, pirotechniką, grami PC (i tworzeniem ich) oraz nieco elektroniką.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.