Fifim Posted May 3, 2010 Posted May 3, 2010 Witam, jestem Filip. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w modelarstwie, ale podstawy znam. Interesuje mnie głównie latanie, choć nie wykluczam innych kategrii. Podobają mi się modele małe typu indoor/parkflyer i wieksze, ok 2m i więcej. Co do mojego pilotarzu to nie mam pewnosci siebie w lataniu, choc akrobacje kręcę nawet ładnie. Pozdrawiam wszystkich i sądzę, że uda mi się tu wiele nauczyć. Filip 8)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.