Jump to content

Witam


Recommended Posts

Posted

Witam, jestem Filip. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w modelarstwie, ale podstawy znam. Interesuje mnie głównie latanie, choć nie wykluczam innych kategrii. Podobają mi się modele małe typu indoor/parkflyer i wieksze, ok 2m i więcej. Co do mojego pilotarzu to nie mam pewnosci siebie w lataniu, choc akrobacje kręcę nawet ładnie. Pozdrawiam wszystkich i sądzę, że uda mi się tu wiele nauczyć. Filip 8)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.