solutatio Posted May 3, 2010 Posted May 3, 2010 Mam na imię Rafał. Latam juz jakieś pół roku, obecnie buduje swój mój nowy model Meshermit 109 i mam nadzieję . że nie długo zaprezentuje go na forum.pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.