Jump to content

Latanie w Rzeszowie

Locke

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Ostatnio latam na dawnym lotnisku modelarskim w Zgłobniu, aczkolwiek nie wiem czy legalnie (nie wiem czy jest dzierzawione przez modelarzy). Jeszcze nikt mnie nie przepędził. Chcę się też kiedyś wybrać na osławione lotnisko w Krzywej. Jest podobno super.

Ja bym z chęcią gdzieś polatał, ale niestety aktualnie nie mam samochodu. Do niedawna jeszcze pozostawała łąka obok heliosa (mieszkam w akademiku PRZ), ale teraz coś zaczeli budować i nie mam gdzie latać.

To jest to lotnisko w Załężu. Jest tam pas startowy, ale to tylko bardzo niska trawa.

Dołączona grafika

Na czerwono zaznaczyłem mniej-więcej gdzie się ten pas znajduje, w żółtym obrębie przeważnie się lata. Na zielono zaznaczyłem miejsce gdzie też latałem. Jedyne co może tam modelarzom przeszkadzać, to huk od motorów, ponieważ znajduje się tam tor motocrossowy (widać go na mapie). Na szczęście ciągle tam nie jeżdżą. Dojechać można autobusem linii: "1".

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

A kto lata w Strażowie?

Ja tam bywam rzadko, ale mój brat niedawno się tam przeprowadził i doniusł, że w okolicach boiska sportowego latają jakieś modele. Byłem tam nawet, ale w niedziele i lało, a podobno w sobotę było kilka osób.

Będę tam w przyszły weekend, więc jeśli pogoda dopisze to chętnie bym poznał modelarzy spod Rzeszowa.

• 3 months later...
  • 1 month later...

Coś martwy ten Wasz temat, a to dziwne, bo w wyszukiwarce wyskoczyło 71 użytkowników z Rzeszowa :)

A ja mam takie pytanko. Czy jest w Rzeszowie ktoś kto posiada i lata modelem ESA? Na święta jadę do rodziny i chętnie zorganizował bym jakiś sparing :) Ma ktoś ochotę?

Nikt nie odpowiada na moje apele, ale będę próbował. Dostałem cynk, że w Rzeszowie pod katedrą grupa studentów spotyka się od czasu do czasu na treningi ESA. Jeśli ktoś coś o tym wie, bardzo proszę o kontakt.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.