Skocz do zawartości

REAL FLIGHT G5 Aparatura


Goodman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanko czy aparaturka dołączona do symulatora REAL FLIGHT G5 ona będzie działała pod PhoenixRC ? Czy PhoenixRC ją rozpozna?

Moja aparaturka nie ma gniazda aby podłączyć symulator więc 3eba się będzie posiłkować interfejsem z symulatora

Dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PhoenixRC chyba niema chyba dedykowanych aparatur'

 

Oczywiście ,że ma dlatego pytam... Dołączona grafika

 

A jak ktoś posiada RF5 proszę napisać czy widnieje jako joystik czy jako interfejs USB ?

No i czy Phoeniks rozpoznaje "aparaturkę" RF5

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjęciu widać nazwy normalnych aparatur czyli takich do latania prawdziwymi modelami

 

szczerze mówiąc to nie wiem o co ci chodzi :roll:

 

masz jakaś aparaturę lotnicza?

 

do tego symulatora (chyba)podłącza się normalna aparaturę przy pomocy kabla USB dołączonego do symulatora na zdjęciu widać

 

http://www.phoenix-sim.com/purchase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjęciu widać nazwy normalnych aparatur czyli takich do latania prawdziwymi modelami

 

szczerze mówiąc to nie wiem o co ci chodzi :roll:

 

masz jakaś aparaturę lotnicza?

 

do tego symulatora (chyba)podłącza się normalna aparaturę przy pomocy kabla USB dołączonego do symulatora na zdjęciu widać

 

http://www.phoenix-sim.com/purchase.

Oczywiście ,że mam aparaturę ale ona nie ma wyjścia pod symulator.

Dlatego pytanie jest takie czy kupując RF5 będzie można latać tą aparaturą z RF5 na Phoenixie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da się. Interfejs Phoenixa jest jego kluczem sprzętowym i musi działać z aparaturą z wyjściem trenera. Co zresztą pisze na stronie producenta :roll:

 

Phoenix is supplied with its own USB interface which must be connected to the training port of a compatible radio/transmitter in order to successfully control the simulated models. Some makes/models of radio may require an extra adaptor. A full list of compatible radios can be found below: [...]

 

Please note that the following transmitters are not supported:

 

• USB controller devices and joysticks

• Spektrum DX7 "SE" version (This radio has no training output for R/C simulators)

• Hobbyzone transmitters and any transmitter included with ParkZone or E-Flite Ultra Micro products

• All Walkera except 2401, 2601, 2402, 2602 and 2801 (see above)

• Any other transmitter without a compatible training port

http://www.phoenix-sim.com/support.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.