Skocz do zawartości

FunFly 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że już pewien czas temu ktoś z władających usunął mój temat w którym prezentowałem swoje pierwsze kroki w balsie i sklejce zamieszczam fotke z stanem modelu na dzień dzisiejszy. Idzie mi to opieszale bo chce go wykonać ładnie ( co tez jeszcze pozostawia wiele do życzenia)

Jak juz pisałem jest to mój pierwszy cało-drewniany samolocik więc jest jeszcze pełno niedociągnięć. To co na zdjęciu waży 147g - oprócz tego jest jeszcze ster wysokości ale niezamocowany więc niewidoczny na zdjęciu. W tej chwili zabieram się za kończenie skrzydła - no i później kabinka z która pewnie będę miał najwięcej kłopotów nie patrząc na oklejanie bo to też mi jeszcze przy stwarza kłopotów.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach wygląda ładnie

 

tniesz to wszystko włośnicową? - niema poprzypalanych kantów

 

żeberka chyba jeszcze nieprzyklejone bo 3 od prawej jest krzywo

 

jakieś plany? jaka jest przewidywana waga

 

rozpiętość to chyba 1 metr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje identyczny model... tylko troche dalej jestem...

u mnie rozpietosc to 94cm

 

zastanawiam się albo dam silnik 800g ciagu i oszczedze sobie 100g( mniejsze pakiety) albo dam silnik o ciagu 1200g i model bedzie wazyl okolo 600- 650g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.