Skocz do zawartości

Cześć


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim...

 

Na imię mi Michał, mam 23 lata, mieszkam w okolicach Poznania - w Chodzieży. Modelarstwo RC, pomimo bardzo małego stażu (rok) ma być rozrywką po pracy i w wolnym czasie. Jestem przedstawicielem handlowym w branży budowlanka - lakiernictwo/blacharstwo samochodowe - kosmetyka samochodowa.

 

Moją przygodę z RC, rok temu, zapoczątkował motoszybowiec "zabawka" - zapewne dobrze znany wszystkim "Oriole". Pomimo tego, że jest to zabawka, muszę przyznać, że potrafi dać całkiem dużo frajdy i tak też do tej pory było - posklejany w kilku miejscach ale sprawny nadal i w ciagłej eksploatacji. Oprócz tego posiadam heli, Lama V3 do polatania po domu :)

 

Mam zamiar kierunkować się w Samoloty spalinowe jednak sam symulator (Aerofly Pro Del.) nie wystarczy do nauki lotu więc kupiłem Cessnę 480 RTF od Pelikana. Jutro kurier dostarczy go w moje ręce i na tym właśnie modelu mam zamiar nauczyć się latać (mam nadzieję, że nie będzie się ciężko odzwyczaić od sterowania ciągiem silników :D) zanim przesiądę się na spalinówkę. Tym samym z dniem jutrzejszym oczywiście jeżeli pogoda dopisze odbędę pierwszy lot samolotem 4CH.

(Ps. Cessnę strasznie cięzko dostać, szybko się wysprzedają w sklepach internetowych - aż takie parcie na ten model jest?)...

 

Na forum bywam już od jakiegoś czasu, czytałem głównie porady i wskazówki dla początkujących jednak konto postanowiłem założyć dopiero teraz kiedy mam troszeczkę "lepszy" model niż zabawka, jeżeli Cessnę można lepszym nazwać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.