Jump to content

Cześć


Recommended Posts

Cześć wszystkim...

 

Na imię mi Michał, mam 23 lata, mieszkam w okolicach Poznania - w Chodzieży. Modelarstwo RC, pomimo bardzo małego stażu (rok) ma być rozrywką po pracy i w wolnym czasie. Jestem przedstawicielem handlowym w branży budowlanka - lakiernictwo/blacharstwo samochodowe - kosmetyka samochodowa.

 

Moją przygodę z RC, rok temu, zapoczątkował motoszybowiec "zabawka" - zapewne dobrze znany wszystkim "Oriole". Pomimo tego, że jest to zabawka, muszę przyznać, że potrafi dać całkiem dużo frajdy i tak też do tej pory było - posklejany w kilku miejscach ale sprawny nadal i w ciagłej eksploatacji. Oprócz tego posiadam heli, Lama V3 do polatania po domu :)

 

Mam zamiar kierunkować się w Samoloty spalinowe jednak sam symulator (Aerofly Pro Del.) nie wystarczy do nauki lotu więc kupiłem Cessnę 480 RTF od Pelikana. Jutro kurier dostarczy go w moje ręce i na tym właśnie modelu mam zamiar nauczyć się latać (mam nadzieję, że nie będzie się ciężko odzwyczaić od sterowania ciągiem silników :D) zanim przesiądę się na spalinówkę. Tym samym z dniem jutrzejszym oczywiście jeżeli pogoda dopisze odbędę pierwszy lot samolotem 4CH.

(Ps. Cessnę strasznie cięzko dostać, szybko się wysprzedają w sklepach internetowych - aż takie parcie na ten model jest?)...

 

Na forum bywam już od jakiegoś czasu, czytałem głównie porady i wskazówki dla początkujących jednak konto postanowiłem założyć dopiero teraz kiedy mam troszeczkę "lepszy" model niż zabawka, jeżeli Cessnę można lepszym nazwać :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.