Skocz do zawartości

Co dalej z pakietem Li-POL 1700mAh /11,1V FULLYMAXA


pawel_244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien dylemat co do tego pakietu, poniewaz zostal on uszkodzaony mechanicznie (zgiety tak o kat +20 stopni), rozprostowalem pakiet, naladowalem pradem 1,7A , dzis latalem na tym pakiecie i potem znowu go naladowalem 1,7A. Pytanie moje brzmi co dalej ?, latac na nim czy raczej wyrzucic? Dodam ze pakiet nie opuchl ani podczas ladowania ani podczas lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pakiet nie napuchl ja bym go dalej uzywal. Tylko musisz zachowac srodki ostroznosci: kontrola przy ladowaniu, obserwacja stanu pakietu po locie itp. Jesli zacznie sie dziac cos zlego to pakiet do kosza. Takie moje zdanie.

 

No chyba ze masz kilka pakietow i masz czym latac, a chcesz miec pewnosc i bezpieczenstwo to nie uzywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz ze fullymaxa 11,1V 1700 mam 1 sztuke, ale jeszcze mam 3E 1800 -10C i do silka axi 2814/16 to raczej pradowo nie wyrobi, ten pakiecik 3E. Problem sie zaczol jak sie w locie urwal przewod od przelacznika- regulatora (takie kiespkie te wylaczniki sa). Mialem juz ladowac ale mowie zrobie sobie jeszcze na koniec ladny korkociag no i nagle 0 sterownosci no i model pionowo gleba. Pakiet oczywiscie dostal po dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.