pczk1234 Posted May 12, 2010 Posted May 12, 2010 Na wstepnie chciałem Was wszystkich powitac, mam na imie Piotrek jestem z poludnia polski. Na forum to trafilem przez chec zasiegnecia wiedzy o laminowaniu. Mam nadzieje ze spedze tutaj mile chwile w doborowym towarzystwie:)
robas69 Posted May 12, 2010 Posted May 12, 2010 Witaj na Forum. Przy pisaniu postów staraj się pamiętać o polskich literach z "ogonkami" i zasadach ortografii :!:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.