Skocz do zawartości

Test modelu Art-Tech WING-DRAGON Sportster z www.nitrotek.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Ja latałem 3 lata temu na pierwszej wersji na niej nauczyłem się latać. I powiem wam że już pierwsza wersja slow flayer po zmniejszeniu wzniosu i zwiększeniu wychyleń mogła poszaleć latałem rok więc miałem ten model w jednym palcu po dobrym rozpędzie mój mógł przelecieć na plecach około 200m potem prętkość malała i zaczynał opadać te wszyskie nema cessny itp chowają się przy dragonie i pewnie nie tylko ja tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel66, a miałeś Wing-Dragona? Tak się składa, że znam oba modele.

Zrób mi na złość i pokaż, jak latasz Cessną oraz zrób rzetelną recenzję modelu - jak powyżej - bez ukrywania niedociągnięć. Ja jestem raczej cienkim pilotem, więc pokazanie walorów Cessny w powietrzu też nie powinno stanowić problemów.

Tylko łaskawie nie zacznij się teraz się tłumaczyć... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed dwoma dniami kupiłem ten model zainspirowany recenzją Ładziaka. Wszyscy polecają silnik bezszczotkowy wraz z regulatorem i lipolem do niego. Może ktoś pomógłby nowicjuszowi i podał jakieś konkrety (linki). Byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję. I jeszcze dlaczego nadajnik jest 4ch, a odbiornik 6ch, przecież bez nadajnika 6ch te dwa kanały w odbiorniku stają się bezużyteczne? Nie rozumiem tego, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecają silnik bezszczotkowy wraz z regulatorem i lipolem do niego. Może ktoś pomógłby nowicjuszowi i podał jakieś konkrety (linki)

Ja nie polecałem. Napisałem, że przyszłościowo można wymienić. W czym Ci silnik szczotkowy nie wystarcza? Oprócz silnika, regulatora i pakietu będziesz potrzebował tez ładowarkę do lipoli.

 

I jeszcze dlaczego nadajnik jest 4ch, a odbiornik 6ch, przecież bez nadajnika 6ch te dwa kanały w odbiorniku stają się bezużyteczne?

Bo koszt jest taki sam, a różnica w masie nieistotna w takim modelu. Od przybytku głowa nie boli - dodatkowe kanały można wykorzystać przyszłościowo z innym nadajnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety moj pierwszy lot skonczyl sie kraksą i pewnymi uszkodzeniami. Chyba przliczyłem swoje siły i za mało poćwiczyłem na symulatorze. Leciałem może 10 sekund i gleba.

 

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5114

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5111

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5112

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5113

 

Prosiłbym o pomoc w jaki sposób moge naprawić te uszkodzenia? Tzn. Czy moge przykleić statecznik pionowy i jakiego kleju mam użyć oraz w jaki sposób moge naprawić skrzydlo?

 

Również śmigło się połamało :lol:

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc, chyba tak zrobie i dosztukuje takie kawałki. Tylko nie wiem czy kupie w miare mały kawałek styropianu utwardzonego i kawałek jakieś foli czerwonej do przyklejenia w to miejsce.

Dosztukowane kawałki też kleić klejem UHU Por?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z styropianu to nie wyjdzie -jężeli nie masz EP kup deprom potnij na paski o szerokości sztukowanego miejsca i długości ta linia pomarańczowa co zaznaczył kolega .Sklej te paski w kostke tak aby miała grubość skrzydła , wystarczy klej do styropianu - klej tą kostkę pod obciąeniem . Po sklejeniu kostki poksypolem 10 min wkleisz tą kostkę w miejsce ubytku.Jak klej zwiąże obrobisz ją do profilu skrzydła i lotki . Mastępnie zrobisz przerwą pomiędzy lotką i skrzydłem .Jeżeli masz duży ubytek należałoby to miejsce wzmocnić cienką tkaniną na żywice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.