Skocz do zawartości

Padnięty pakiet Hitec.


piotr22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pojawił sie kolejny problem z zasilaniem nadajnika.

 

Dokładni chodzi o to , ze pakiet który był w zestawie w nadajniku , chodzi mi 40 min bo całkowitym naładowaniu.

 

Co może być przyczyną ?? Na pewno nie ładowarka bo ona jest na 100% ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jeszcze napisz, co za ładowarka i jakie parametry ładowania.

 

Albo pakiet szwankuje (starość, efekt pamięci, padnięta cela), albo ładowarka nie doładowuje (choć twierdzisz, że na 100% sprawna - nie wiem, na jakiej podstawie). Masz jakieś mierniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź naładowany pakiet (luzem, nie w nadajniku), 2 szpilki i miernik. Umiejętnie operując szpilkami, będziesz w stanie zmierzyć napięcia na wszystkich 8 celach osobno. Jeśli któraś wyraźnie odstaje od innych, to pewnie padła. Jeśli nie, spróbuj powtórzyć zabieg pod obciążeniem. Wtedy może czegoś się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz z pewnością jedną celę padniętą. Wydaje mi się, że Hitecowe pakiety już tak mają, że co któryś ma wadę. w GDZ znam już trzy przypadki, gdy coś takiego miało miejsce. Osobiście polecam kupić akumulatory i samemu polutować pakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.